Gizlilik ve Çerez Politikası

Her zaman taze kalsın

  • Komplas.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir.
  • Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-mail adresi, ilgili bilgiler gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca "Gizli Bilgiler" olarak anılacaktır.
  • Komplas Yapı Dış Ticaret Ltd. Şti., kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
  • Komplas Yapı Dış Ticaret Ltd. Şti.’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Web Sitesi`ne ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda Komplas Yapı Dış Ticaret Ltd. Şti.`nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
  • Komplas Yapı Dış Ticaret Ltd. Şti. sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında kullanılmaktadır.
  • Komplas Yapı Dış Ticaret Ltd. Şti. üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla ve şirketlerle kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
  • Komplas Yapı Dış Ticaret Ltd. Şti., e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.
  • Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Komplas Yapı Dış Ticaret Ltd. Şti. müşterilerine daha özel ve etkin bir hizmet sunmak amacıyla Komplas Yapı Dış Ticaret Ltd. Şti. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
  • Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
...

Hızlı Çözüm Ortağınız

Olmayı hedeflemekteyiz

Sağlık, Kalite ve Hijyen

Sağlık ve Hijyen

Felsefesi Ana Hedefimizdir.

Doğa Dostu

Doğa Dostu

Çözülümü Kolay Ürünler

...

Kaliteli Üretim

Sürekli İyileşme ve Gelişme